Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Śremie,

Archidiecezja Poznańska

Ksiądz Karol Wachowiak odchodzi z naszej parafii

Dodano: 08.10.2021

Ksiądz Karol Wachowiak odchodzi z naszej parafii. Pragniemy mu podziękować za ponad roczną posługę w naszej wspólnocie. W tym czasie zdobył serca wielu Parafian swą bezpośredniością, spontanicznością, postawą otwarcia na wszelkie problemy i zwykłą życzliwością, którą emanował. Dziękujemy za okazaną pomoc w trudnych chwilach, wyrazy empatii oraz za to, że zawsze Ksiądz zwyczajnie zauważał każdego człowieka, którego spotykał na swojej drodze. Dziękujemy także za gorliwą posługę w konfesjonale, w głoszeniu Słowa Bożego i pobożnym sprawowaniu Eucharystii. Ślad jego zdolności i duchowości pozostanie we wspólnotach, którym przewodził: Odnowie w Duchu Świętym, Domowemu Ognisku Bożego Miłosierdzia, Ministrantom, a także przez krótki czas Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii Świętej oraz grupie Wiara i Światło.

Był bardzo dobrym kapelanem w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Śremie. Jesteśmy wdzięczni za opiekę nad chorymi, bezdomnymi i potrzebującymi. Za wyciąganie swej dłoni do tych, którzy najbardziej tego potrzebowali.

Księże Karolu – dziękujemy za wszelkie Dobro, które zostawiłeś w naszych sercach. Trwajmy we wspólnocie modlitewnej: bardzo prosimy o modlitwę i zapewniamy o niej Ciebie. Niech Pan Bóg błogosławi Tobie w dalszej posłudze. Z serca dziękujemy!!!

Zobacz także...

Turnus I półkoloni zostaje odwołany

Zobacz więcej

Zapraszamy na Piknik Parafialny na Serdecznej Osadzie 7 lipca

Zobacz więcej

Msze, spowiedź i biuro w czasie wakacji

Zobacz więcej

Zbiórka pieniędzy na windę dla potrzebującego

Zobacz więcej

Msze Święte

NIEDZIELA
07:30
09:00
10:15    suma
11:30    z dziećmi   
20:30

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK
07:00    
18:00    
18:30    

SOBOTA
07:00 
18:30