Parafia Najświętszego Serca Jezusa w Śremie,

Archidiecezja Poznańska

Inauguracja Wieczystej Adoracji

Dodano: 09.12.2023

Z wielką radością pragniemy ogłosić, że od 7 grudnia 2023 Kaplica Wieczystej Adoracji jest otwarta dla nas przez całą dobę! Jezus Chrystus, obecny w Eucharystii, zaprasza każdego z nas, nikogo nie wyłączając, do osobistego spotkania z Nim.

To niezwykłe wydarzenie nie tylko wpisuje się w historię naszej parafii, ale także jest dowodem wiary i oddania wobec Pana. Już teraz blisko 400 osób z całego dekanatu zadeklarowało się do regularnego uczestnictwa w Adoracji, co jest serdecznym powodem do dziękczynienia.
Dziś uczestniczyliśmy w uroczystej Eucharystii pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, który dokonał tej ważnej inauguracji. Wspólna modlitwa zgromadziła wielu wiernych i kapłanów z dekanatu śremskiego, tworząc wspólnotę, w której tę radosną chwilę przeżywaliśmy razem.

Dziękujemy każdemu z Was za obecność, modlitwę i zaangażowanie. Niech ta Kaplica Wieczystej Adoracji stanie się miejscem, gdzie każde serce znajdzie spokój, a nasza parafia będzie miejscem radości i miłości. Niech Boże błogosławieństwo zawsze nam towarzyszy, a Kaplica Wieczystej Adoracji w Śremie niech będzie źródłem łask dla całego regionu.

Zobacz także...

W niedzielę odbędzie się święcenie pojazdów

Zobacz więcej

Spowiedź w okresie wakacji

Zobacz więcej

Mamy dwóch nowych szafarzy

Zobacz więcej

Zapraszamy dzieci na Serdeczną Osadę

Zobacz więcej