PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA W ŚREMIE, ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

PARAFIA NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSA
W ŚREMIE, ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

Terminy i lista dzieci przystępujących do I Komunii Świętej

Materiały związane z I Komunią Świętą, które mogą być pomocą dla rodziców w przygotowaniu dziecka można znaleźć tutaj: http://rybacy.tv/category/i-komunia-swieta/


środa, 10.06.2020 r. godz. 1630 – I Spowiedź oraz próba we wtorek 9 czerwca o 16:00

  1. Górska Weronika
  2. Łakomiak Lena
  3. Małyszek Daniel
  4. Menzel Siemowit
  5. Michalak Natalia

 

sobota, 13.06.2020 r. godz. 1200  – I Spowiedź oraz próba we wtorek 9 czerwca o 19:00

  1. Biernacki Tomasz
  2. Ciszak Marta
  3. Grzegorczyk Jakub
  4. Madalińska Aleksandra
  5. Majchrzak Aleksandra
  6. Różalska Estera
  7. Rusiak Michał
  8. Sarnik Szymon
  9. Sobkowiak Julia
  10. Sosik Kacper
  11. Stawski Piotr

 

sobota, 13.06.2020 r. godz. 1330 – I Spowiedź oraz próba we wtorek 9 czerwca o 19:00

  1. Bartkowiak Amelia
  2. Dereszewski Marcin
  3. Gorzyńska Natalia
  4. Ignaszewski Franciszek
  5. Kowalczyk Wiktor
  6. Kukowiecka Nicola
  7. Nowak Aleksandra
  8. Osowski Remigiusz
  9. Pietrzak Natalia
  10. Ryszewski Bartosz
  11. Urban Miłosz

 

sobota, 13.06.2020 r. godz. 1500– I Spowiedź oraz próba we wtorek 9 czerwca o 19:00

  1. Bratek Stanisław
  2. Chudziak Kacper
  3. Dziechciowska Zuzanna
  4. Grobelny Patryk
  5. Habernik Maksymilian
  6. Jabłońska Lena
  7. Kurzawa Albert
  8. Michałowska Klaudia
  9. Płociennik Maciej
  10. Porzucek Marcin
  11. Rynczal Amelia
  12. Sołtys Lena

 

środa, 17.06.2020 r. godz. 1630 – I Spowiedź oraz próba we wtorek 16 czerwca o 16:00

  1. Kokociński Tymon
  2. Krempulec Milena
  3. Stachowiak Alicja
  4. Streich Natalia
  5. Zieliński Wiktor
  6. Nika Maja

 

sobota, 20.06.2020 r. godz. 1200 – I Spowiedź oraz próba we wtorek 16 czerwca o 16:00

  1. Adamczak Bruno
  2. Adamczyk Michał
  3. Anioł Paweł
  4. Dyderski Nikodem
  5. Falbierski Wojciech
  6. Grajewski Maksymilian
  7. Kowalski Jan
  8. Kozicki Nikodem
  9. Maśliński Oliwier
  10. Styperek Marianna
  11. Śmigielska Barbara
  12. Wyrzykiewicz Szymon

 

sobota, 20.06.2020 r. godz. 1330 – I Spowiedź oraz próba we wtorek 16 czerwca o 16:00

  1. Banicka Oliwia
  2. Filipiak Lena
  3. Fujak Maja
  4. Jechura Ksawery
  5. Karolewska Matylda
  6. Łukaszewska Natalia
  7. Mencel Marcin
  8. Michalska Antonina
  9. Poch Wiktoria
  10. Stypa Brajan
  11. Szwałek Dominika
  12. Ulbrich Wiktoria
  13. Walkowiak Julian

 

sobota, 20.06.2020 r. godz. 1500 – I Spowiedź oraz próba we wtorek 16 czerwca o 16:00

  1. Bereszyńska Oliwia
  2. Bisior Jan
  3. Forszpaniak Partyk
  4. Jurga Patryk
  5. Kopieć Eryk
  6. Multana Wiktor
  7. Sielska Oliwia
  8. Sieradzka Jagoda
  9. Skałecki Kacper
  10. Szykowny Kacper
  11. Wojtyra Patryk
  12. Zielińska Irmina

Zobacz także...